Szewczyk Firma Motoryzacyjna - części

Geometria 3d

Oferujemy kontrolę i ustawienia zbieżności układu jezdnego urządzeniem Visualiner 3D firmy JOHN BEAN. Wykorzystuje ono technologię opartą na cyfrowym, trójwymiarowym rozpoznawaniu obrazu, umożliwiającą przeprowadzenie pomiaru do 5 razy szybciej, niż w przypadku urządzeń konwencjonalnych, a jednocześnie precyzyjniej. Skraca to czas oczekiwania na badanie, samego badania a tym samym czas spędzony na warsztacie. Urządzenie wprowadza do pomiaru dane fabryczne, a dzięki czułym kamerom dopasowuje się do każdych warunków, przez co pomiar jest jeszcze dokładniejszy. Z myślą o komforcie klienta Visualiner 3D pozwala na wydruk wszystkich danych pomiarowych przed i po ustawieniu geometrii wraz z danymi pojazdu i badanego zawieszenia.

Kontrola i ustawianie zbieżności kół urządzeniem laserowym


W naszym warsztacie wykonujemy ustawienia geometrii kół oraz kontrolę zbieżności w samochodach: osobowych i tzw. miniwanach, a także dostawczych, posiadających obręcze kół w zakresie średnic od 12" do 18" przy użyciu profesjonalnego laserowego urządzenia GTO Laser. Jest to urządzenie laserowo-mechaniczne, za pomocą, którego kąty poziome (zbieżności kół, przesunięcie kół osi przedniej i odchylenie geometrycznej osi jazdy od osi symetrii) mierzone są na drodze optycznej z wykorzystaniem niskoenergetycznych laserów półprzewodnikowych, a kąty pionowe (kąty pochylenia kół oraz kąty wyprzedzenia i pochylenia osi sworzni zwrotnic) w sposób mechaniczny.

Posłużenie się wiązkami światła laserowego umożliwia pomiar nawet przy bardzo intensywnym nasłonecznieniu. Użyte lasery są w pełni bezpieczne. GTO Laser pozwala wykonać pełną geometrię kół również w samochodach powypadkowych.

Sprawdź gdzie jesteśmy!
Znajdź lokalizację dla siebie!

4 Zakłady do dyspozycji

Map Image Map Image
2024© Szewczyk Firma Motoryzacyjna. All right reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja iPolska.com.pl