Szewczyk Firma Motoryzacyjna - części

Przebieg badania

W naszej Stacji Diagnostycznej szczególną uwagę przykładamy do tego, aby każdy odwiedzający nas kierowca poznał rzeczywisty stan swojego pojazdu. Nasi eksperci precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów oraz poinformują co powinno zostać naprawione.

 

Sprawdź jak przebiega badanie Twojego pojazdu
w naszej Stacji Kontroli!


Badanie stanu ogumienia

Badanie stanu ogumienia

Jednym z badań jakie przechodzi pojazd jest kontrola i ewentualne uzupełnienie ciśnienia w ogumieniu. Weryfikowany jest również stan bieżnika oraz czy na danej osi zamontowane są opony o tych samych parametrach.
Kontrola emisji spalin

Kontrola emisji spalin

Kolejny krok to analiza poziomu emisji spalin. W zależności od jednostki napędowej badanie przeprowadzane jest przy wykorzystaniu dedykowanego urządzenia. W przypadku instalacji gazowej sprawdzany jest również poziom stężenia.
Układ hamulcowy

Układ hamulcowy

Kolejny etap diagnostyki to kontrola układu hamulcowego przy użyciu rolkowego urządzenia IW4. To profesjonalne urządzenie pozwala nam na precyzyjny pomiar siły hamowania w pojeździe.
Układ kierowniczy

Układ kierowniczy

Badanie pozwala na dokładną kontrolę przegubów, sworzni, łożysk, końcówek drążków kierowniczych itp. Do weryfikacji używamy kanałowego urządzenia do wymuszenia szarpnięć kołami - szarpaka LMS.
Diagnoza stanu amortyzatorów

Diagnoza stanu amortyzatorów

Padanie wykonywane z pomocą urządzania FWT 1, które przeznaczone jest do kontroli amortyzatorów samochodów osobowych i dostawczych. Po przeprowadzonym badaniu urządzenie przedstawia stopień sprawności amortyzatorów wyrażony w procentach.
Kontrola oświetlenia

Kontrola oświetlenia

Następnym badaniem jest pomiar i ustawienie prawidłowości działania świateł reflektorów przednich samochodu, a następnie pomiar ich światłości. Pomiaru dokonujemy przy użyciu urządzania Tecnolux.
Badanie poziomu dźwięku

Badanie poziomu dźwięku

Nie wszyscy właściciele aut ze zmodyfikowanym wydechem zdają sobie sprawę, że bardzo często zakupiony przez nich produkt nie spełnia obowiązujących norm. Badanie to ma na celu oszacowanie czy poziom dźwięku mieści się w wyznaczonych ramach.
Przepuszczalność światła

Przepuszczalność światła

Przyciemnione szyby samochodowe to kolejny element podlegający weryfikacji. Przy pomocy specjalnego urządzenia mierzona jest przepuszczalność świetlna.


Po wykonaniu całego przeglądu diagnostycznego klient otrzymuje wydruk z przebiegu prac dokumentujący stan sprawności poszczególnych układów samochodu oraz jego ocenę końcową.

Sprawdź gdzie jesteśmy!
Znajdź lokalizację dla siebie!

4 Zakłady do dyspozycji

Map Image Map Image
2024© Szewczyk Firma Motoryzacyjna. All right reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja iPolska.com.pl